Praca Malaga Costa del Sol – pracownik wypożyczalni

Praca Malaga I Costa del Sol

wypozyczalnia-samochodow-benalmadena
Praca w słonecznej Maladze i okolicach 🇪🇸 !
Poszukujemy pracownika do wypożyczalni samochodów na lotnisku w Maladze:
Zakres obowiązków;
– wydania i odbiory aut
– dbanie o perfekcyjny stan techniczny pojazdów ( mycie, odkurzanie, sprawdzanie stanu technicznego aut)
– relokacja samochodów między miejscami wynajmów, serwisami etc.
Oczekujemy;
– Podstaw w zakresie eksploatacji aut (sprawdzamy poziomy płynów, ciśnienia opon etc)
– Prawa jazdy kategorii B oraz dużego doświadczenia w prowadzeniu aut (również większych oraz z automatyczną skrzynią)
– Chęci do pracy, motywacji
– Nienagannej aparycji
– Podstawowej wiedzy z zakresu motoryzacji
– Wysokiej kultury
Co Oferujemy:
– Pracę w miłym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji
– Adekwatne wynagrodzenie
– Samochód służbowy do użytku oraz paliwo (dom-praca)
Prosimy o kontakt przez email; commercial@malagaudrive.com lub telefonicznie 0034 602 865 541 – również whatsup

w temacie wiadomości prosimy wpisać ”praca malaga”.

O kontakt prosimy wyłącznie osoby zdecydowane na podjęcie pracy, bez nałogów.

Dlaczego warto pracować w wypożyczalni samochodów  i mieszkać w Maladze ?

Malaga to miejsce wakacyjne w którym sezon trwa niemal cały rok. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu w pięknym miejscu, gdzie ceny wielu podstawowych produktów są niższe o połowę niż w Polsce, cieszy Cię morze, palmy, piękna pogoda, dostęp do świeżych owoców i życie ”jak na wakacjach” to mieszkanie w Maladze i podjęcie pracy w naszej wypożyczalni może być opcją dla Ciebie.